TULSI MORINGA

135,00 Kč
S DPH

Lahodný čaj bez kofeinu z Tulsi a Moringy je přírodním zdrojem mnoha vitamínů a minerálů.

Balení obsahuje 25 nálevových sáčků.

Počet

 

 

 

Lahodný čaj bez kofeinu z nejkvalitnějších květů a lístků Tulsi a Moringy je přírodním zdrojem mnoha vitamínů a minerálů.

Tulsi neboli Bazalka svatá je bylina, která je silným antioxidantem. Posiluje obranyschopnost, podporuje životní sílu, fyzickou podporu a uvolnění.

Moringa je strom, který původně rostl na úpatí Himaláje, ale je rozšířen i do Indie, Afriky a na Madagaskar. Jedná se o rostlinu s vysokými výživovými parametry. Obsahuje mnoho vitamínů - A, B, C, D, K, má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, minerálů (železo, zinek, fosfor, draslík, hořčík, vápník, měď), stopové  prvky, proteiny, aminokyseliny a antioxidanty. Moringa stabilizuje cholesterl v krvi, zajišťuje tělesnou i duševní rovnováhu, mírní nervozitu a nespavost.

Tulsi pomáhá udržet vitalitu, posiluje odolnost proti stresu, podporuje imunitní systém, příznivě ovlivňuje dýchací cesty, trávení, vykašlávání a vylučování vody. Moringa udržuje normální hladinu glukózy v krvi.

Složení: Moringa olejodárná* (Moringa oleifera) – listy 50 %, citronová tráva* (Cymbopogon citrates) – listy 25 %, Krišna Tulsi* (Ocimum tenuilofum) – listy 10 %, Vana Tulsi* (Ocimum gratissimum) – list 9 %, Rama Tulsi* (Ocimum sanctum) – listy 6 %. *Z ekologického zemědělství.

 

Balení obsahuje 25 nálevových sáčků